Експеримент з мишею, коли ми випустили її з банки
Ми випустили мишу на вулицю, з банки, та почали спостерігати над поведінкою кота. Кіт миттєво кинувся за нею, одним стрибком, та придавив передніми лапами. Потім відпустив, миша побігла, Більчик знову її наздогнав, трішки придавив та почав підкидати її в гору, миша намагалася втекти принаймні близько 4-5 разів, але кіт її ловив. Доки вона була жива (могла рухатися) він з нею грався, а коли завмерла, та не рухалася, він її декель кА разів підкинув лапою, а вона не втекла, Більчик понюхав її, подивився на неї ще декілька хвилин, розвернувся та пішов(їсти він її не став, миша була для нього лише забавкою). Та коли кіт відійшов метрів на 2-2,5, миша почала рухатися, ми були в шоку, вона швиденько поповзла в кущі, киця як це побачили кинулась за нею. Та не розрахувала в стрибку і врізалася в кущ аґрусу. Під кінець дня кіт був в не дуже гарному роз положенню духу, нікому не дозволив себе погладити, всіх кусав, шипів, урчав і залишався в гордій самоті. Це свідчить про те, що його заділо, що його обдурила якась маленька мишка. Мабуть кіт був не голодний, якщо залишив мишу живою, це залишилося загадкою для мене.
Наш котик Більчик, потрапив до нас досить несподівано. 15 травня позаминулого року загинув наш кіт Мурзик, від підшкірного кліща, який прожив у нас більше 13 років. Нового кота ніхто заводити не хотів. Але випадково коли я з моєю подругою поїхали в Київ, на ринок Петрівка, за книгами, я побачила жінку, яка продавала котенят. Вона стояла з великою корзиною, де спали шестеро котенят з мамою-кішкою, а сьомого жінка тримала на руках. Це котеня було саме менше, худюще білого кольору з блакитними очима. Такими засмученими, і самотніми, що я не змогла пройти мимо нього і я його забрала. Мені стало дуже його жаль.
Батьки: мама-кішка – породи британської короткошерстої, а тато – звичайний дворовий кіт.
Мій Більчик – короткошерстий, напівбритан був дуже голодний і попросив їсти, ми купили йому булочку, а він з’їв половину, хоча сам був розміром з долоню. Після цього заспокоївся і заснув, проспав аж до самого Ніжину.
Приїхавши до дому, він ні разу не плакав по своїй мамі, мабуть йому там було не дуже гарно.
Подібні статті
Біохімія трансгенної картоплі в умовах України
Підвищений “тиск” на
організм людини ксенобіотичних сполук природного та штучного походження
обумовлює необхідність поглибленого вивчення таких сполук, і в першу тих із
них, котрі входять до складу найбільш поширених харчових продуктів, зо ...
Придорожні рослини околиць Козельця
Зелені рослини — царство живих організмів. Назва була запропанована у 1981[1] щоб відрізніти представників царства від попереднього визначення рослин, які до того не створювали монофілетичну групу. Також царство відоме під назвою Chlorobionta а ...