Заходи захисту
ВИСНОВКИ
Отже, виконавши дану курсову роботу можна зробити висновки:
Миша - крихітка (миша маленька або лугова) має наступне систематичне положення:
Ряд: Гризуни (Rodentia)
Надродина: Мишоподібні (Muroidea)
Родина: Мишині (Muridae)
Підродина: Мишині
Рід: Миша (Mus)
Даний гризун являється найменшим гризуном, його розміри тіла складають 5 - 6 см. Вага 7 - 10 грам. Забарвлення спини - кольору охри з різними відтінками, черево - біле. Очі та вуха невеликі. Шкіра представлена шкіряними покривами. До них відноситься власне шкіра і її похідні
Як і у всіх ссавців, скелет у Миші - Крихітки підрозділяється на череп, осьовий скелет і скелет кінцівок. М'язова система представлена власне м'язовою тканиною, сухожиллями та іншими сполучними утвореннями допоміжного призначення. Травний тракт складається з наступних відділів: ротової порожнини, стравоходу, шлунку, дванадцятипалої кишки, товстої кишки, сліпої кишки, товстих кишок, прямої кишки. Органами дихання є легені, розташовані разом з серцем в грудній клітці. Статеві органи самця - це наснники з їх придатками, насінневивідні протоки, статевий член і додаткові залози. До статевих органів самки відносяться яєчники, яйцепроводи (фаллопієві труби), матка, піхва і зовнішні статеві органи.
Харчується вона тим же самим, що і всі інші миші: хліб і насіння різноманітних трав і дерев, а також маленькими комахами. Рано навесні миша-крихітка охоче поїдає молоді бруньки дерев і кущів або свіжі ростки. Вважають, що основну частину її корму складає насіння трав і зернових, проте збиток, якого миша завдає врожаю, деякою мірою компенсується знищенням різних шкідників, наприклад, тлі. Медвяна роса, яку виділяють ці комахи, є улюбленими ласощами миші-крихітки. Миші також їдять квітковий нектар. Щоб дістатися до зерен, захованих у колосках, тварини деруться вгору по стеблах трав або зернових.
Вивчивши детально біологічні, фізіологічні та екологічні особливості Миші - крихітки я пропоную в систему захусту включити наступні методи, які я детальніше описала в розділі 7 :
· фізичні
· механічні
· хімічні
Подібні статті
Психрофільні мікроорганізми та їх використання
В даному рефераті мова
піде про психрофільні мікроорганізми, що широко представлені в тваринному світі.
До них належать представники про – та еукаріотів, а також багато видів грибів, дріжджів
та навіть комах і хребетних. В останні роки впл ...
Біологічні особливості веслоноса
На сучасному етапі функціонування рибного господарства в Україні постає
необхідність виявлення додаткових резервів його розвитку, зокрема, пошуку
нетрадиційних підходів у веденні господарства, спрямованих на підвищення
ефективності, прибут ...