Опис біотехнологічного процесу за стадіями

Також на виробництві можна встановити аераційні установки які будуть виконувати подачу СО2 до басейну. Що також дозволить підвищити вихід біомаси Dunaliella salina та вихід β-каротину.

Отсіпаровану біомасу (пасту) Dunaliella salina сушать теплим повітрям при температурі не вище60 °С. Для цього біомасу наносять тонким шаром і висушують на протязі 3-4 годин, не допускаючи попадання прямих сонячних променів, оскільки інтенсивний освітлення призводить до руйнування пігментів, що помітно знижує якість біомаси.

Кінцевим продуктом проектного виробництва буде висушена біомаса Dunaliella salina CCMAR-7. Препарат має вигляд помаранчевої порошкоподібної речовини з вологістю 12 %. В препараті буде міститися 5 % β-каротину від сухої масси.

Фасується спочатку в герметичні поліетиленові мішки по 25 кілограм, а затим запаковану в поліетиленові мішки біомасу пакують в паперові мішки.

Термін зберігання готового і запакованого продукту 6 місяців при кімнатній температурі та вологості не більше 75 %. Категорично не допускається потрапляння вологи на суху біомасі в зв’язку з її гігроскопічністю. В разі потрапляння рідини не піддається повторному висушуванню.

Перейти на сторінку: 1 2 3 


Подібні статті

Адвентивна флора Чернігівської області історія формування та сучасний стан
Масове поширення чужоземних видів після їх випадкового проникнення в країну або в окремі місцевості, де їх раніше не було, добре відоме. Деякі адвентивні рослини за короткий час поширюються по всій країні; інші поволі, але неухильне збільшують свої а ...

Лікарські рослини урочища Вістова Калуського району
Мета роботи: вивчити лікарські рослини урочища Вістова Завдання: 1. скласти перелік лікарських рослин урочища. 2. провести флористичний аналіз. 3. вивчити лікарські види рослин. ...

Головне меню