Чиста вода - джерело нашого здоров’я

Вода життєво необхідна. Вона потрібна скрізь - в побуті, сільському господарстві та промисловості. Вода необхідна організму більшою мірою, ніж усе інше, за винятком кисню. Людина може прожити без їжі 3-4 тижні, а без води - лише кілька днів.

Живій клітині вода потрібна як для збереження своєї структури, так і для нормального функціонування; вона становить приблизно 2/3 маси тіла.

При різкому скороченні споживання води людина захворює чи його організм починає гірше функціонувати. Але вода потрібна, звичайно, не тільки для пиття: вона допомагає також містити людині в хорошому гігієнічному стані своє тіло, житло і місце існування. Без води неможливе особиста гігієна, тобто комплекс практичних дій і навичок, що забезпечують захист організму від хвороб і підтримують здоров'я людини на високому рівні. Умивання, тепла ванна і плавання приносять відчуття бадьорості і спокою.

Вода - найпоширеніший на нашій планеті та найзагадковіший до цього часу мінерал. Вона існує в найрізноманітніших станах, має безліч життєво важливих властивостей, у тому числі й пам'ять. Вода здатна поводитися в організмі і як еліксир життя, і як активний її ворог. Якість води визначає надзвичайно багато в нашому житті та в стані нашого здоров'я.

Для пиття, звичайно, краще використовувати природну воду з джерел, яка багата на кисень, корисні органічні речовини та певну кількість радіоактивного випромінювання. Але частіше нам доводиться користуватися водопровідною водою, яку ми зазвичай кип'ятимо перед вживанням. А проста кип'ячена вода - мертва, вона втрачає багато корисних властивостей, мінеральні мікроелементи в ній видозмінені.


    Подібні статті

    Характеристика електричної активності гіпокампу щурів на фоні довготривалого зооконфліктного стресу
    З метою розкриття основних анатомо-фізіологічних особливостей гіпокампу та його ролі у підтриманні гомеостазу організму було досліджено та проаналізовано основні літературні джерела. В ході проведеного аналізу було встановлено, що гіп ...

    Еволюційна палеонтологія Ковалевського
    Відомий австрійський палеонтолог Р. Гернес (Rudolf Hoernes, 1850–1912) у своїй книзі про вимирання видів, родів і більш великих груп, писав, що В.О. Ковалевський повинен вважатися попередником Копа й Осборна як «справжніх засновників неол ...

    Головне меню